Lastikist - Kadıköy-altıyol Acil Lastik Yol Yardım - Lastigim-patladi

İstanbul Avrupa Yakası
7/24 Acil Lastikci Telefonu
 
0537 485 45 17
İstanbul Anadolu Yakası
7/24 Acil Lastikci Telefonu
 

0532 360 72 38

Lastikist - İstanbul Lastik Tamiri.

İstanbul'un her mahallesinde, her caddesine hizmetimiz vardır. 24/7 gün lastik patlağı, sibob arızası, yeni lastik, jant ve akü problemlerinizde yanınızdayız.

Üstelik fahiş fiyatlarla değil. Aracınızın lastiği patladığı noktaya yol yardım aracımız ile kısa zamanda ulaşıp lastik tamiratını yerinde yapıyoruz.  Tüm lastik arızalarına karşı donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde 5 dakikada lastik tamiri değişimi sibop arızası, hava basma zincir takma yarılmış lastik tamiri, stepne değiştirme işlemlerimiz ile sizi asla yolda bırakmıyoruz.

Gece gündüz 24 saat üzerinden hizmet vermekteyiz.

 

Aracınız ne marka ve özellikte olursa olsun, tüm lastik model ve çeşitlerinde oluşan lastik patlaklarına tamir servis hizmetimiz günün ve gecenin her saati mevcuttur. Kamyon lastiği patlaması, minibüs lastikleri otobüs lastiği  ticari taksi lastiği patlaması, arazi araçları motosiklet ve bisiklet lastikleri patladı havası indi ve lastik yarıldı dediğiniz anda Lastikist hemen yanınızda.

Unutmayın!
Lastiklerinizin tamiri aracınızın başında yapılmaktadır. Yani aracınızdan lastiğin sökülüp götürülmesi tamir için zaman harcanması söz konusu değildir. Mobil aracımızda bulunan donanımlar ile lastiğiniz aracınıza zarar vermeden bulunduğu noktada çok kısa bir sürede tamir edilmektedir.